Satranç Turnuvası ödülleri Kütahya’da verildi

Kütahya Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü ve Türkiye Satranç Federasyonu İl Temsilciliği tarafından düzenlenen Hisarlı Ahmet Satranç Turnuvası sona erdi. Kütahya’da düzenlenen Satranç Turnuvasında ödüller sahiplerini …

Kütahya Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü ve Türkiye Satranç Federasyonu İl Temsilciliği tarafından düzenlenen Hisarlı Ahmet Satranç Turnuvası sona erdi. Kütahya’da düzenlenen Satranç Turnuvasında ödüller sahiplerini buldu.

Kütahya Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü ve Türkiye Satranç Federasyonu İl Temsilciliği işbirliğinde düzenlenen Hisarlı Ahmet Satranç Turnuvası’nın ödül töreni Kütahya Belediyesi hizmet binamızda gerçekleştirildi.

2 gün süren turnuvanın ödül törenine Kütahya Belediyesi Spor İşleri Müdürü İsmail Şen, Türkiye Satranç Federasyonu Kütahya İl Temsilcisi İbrahim Okursoy, sporcular ve aileleri katıldı. Törende dereceye giren öğrencilere madalya ve ödülleri takdim edildi.

Turnuvada 8 yaş ve altı kategorisinde Arel Yeşilçay birinci, Halil Tuna Öcal ikinci, Özgür Deniz Candemir üçüncü ve Halit Bora Güneş dördüncü oldu. 10 yaş ve altı kategorisinde Emre Kuru birinci, Kazım Bahadır Kaçar ikinci, Yağmur Derya Göktürk üçüncü ve Ümit Mete Şenel dördüncü oldu. 16 yaş ve altı kategorisinde Aslınur Berrin Aydın birinci, Enes Tunca ikinci, Uğur Kaya Göktürk üçüncü ve Enes Solmaz dördüncü oldu. Açık yaş kategorisinde ise Mehmet Eren Günay birinci, Batın Okur ikinci, Furkan Koca üçüncü ve İsmail Kerem Altınok dördüncü oldu.