Seda Sayan ve Çağlar Ökten’den manidar buluşması

Geçtiğimiz yıl evlendikleri günden bu yana örnek bir çift olarak gösterilen Çağlar Ökten ve Seda Sayan sadece evde değil stüdyoda da bir araya geldi. Geçtiğimiz …

Geçtiğimiz yıl evlendikleri günden bu yana örnek bir çift olarak gösterilen Çağlar Ökten ve Seda Sayan sadece evde değil stüdyoda da bir araya geldi.

Geçtiğimiz yıl Seda Sayan ile nikâh masasına oturan Çağlar Ökten, verdiği konserlerle hatırı sayılır bir hayran kitlesi oluşturmuştu. Bu dönem stüdyo çalışmalarına ağırlık veren müzisyen bir sürpriz yaparak “Manidar” şarkısını eşi Seda Sayan ile birlikte seslendirdi.

Sahne ve televizyon dünyasının tartışmasız en iyi ismi Seda Sayan ve İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunu eşi Çağlar Ökten, bu şarkıyla müziğe yeni bir soluk getirecek. Magazin dünyasının örnek çifti olarak gösterilen Çağlar Ökten ve Seda Sayan, aşklarını işlerine de taşıdı.

Seda Sayan ve Çağlar Ökten’in büyük ilgi görecek düeti “Manidar”, geçmiş bir ilişkiye duyulan özlemi ve yası konu alıyor. Romantizm kokan şarkının söz ve müziği Doğanay Karadeniz’e, düzenlemesi ise Mustafa Ceceli’ye ait. Prodüktörlüğünü ise son dönemde ses getiren ve milyonlarca dinleyiciye ulaşan birçok şarkıya da imza atan Tolga Aykut üstleniyor.

Mahzen Medya etiketiyle yayınlanacak olan “Manidar “ın Mahzen Fabrick YouTube kanalında paylaşılan klibinin yönetmenliğini Ecem Gündoğdu üstlendi.