Serenay Sarıkaya, Annesinin Yasak Aşk İddialarına İlk Kez Konuştu

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya’nın annesi Ümran Seyhan ile Cansu Tosun’un babası Kenan Tosun arasında iddia edilen birliktelik magazin dünyasında büyük yankı uyandırdı. Seyhan ve Tosun, …

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya’nın annesi Ümran Seyhan ile Cansu Tosun’un babası Kenan Tosun arasında iddia edilen birliktelik magazin dünyasında büyük yankı uyandırdı. Seyhan ve Tosun, Nişantaşı’nda el ele görüntülendi, bu fotoğraflar da magazin basınında geniş yer buldu.

Bu iddiaların ortasında kalan Cansu Tosun, konu hakkında herhangi bir açıklamada bulunmazken, annesi Serpil Tosun iddiaları doğruladı. Ümran Seyhan’ın eşiyle birlikteliğine büyük şaşkınlık yaşayan Serpil Tosun, “Her şey doğru, konuşacak bir şey yok. Ben onları Allah’a havale ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Serenay Sarıkaya da bu olayın ortasında buldu ve annesi hakkındaki bu iddialara dair ilk kez konuştu. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan başarılı oyuncu, “Benim bu konuda bir şey söylemem doğru olmaz.” diyerek konu hakkındaki düşüncelerini saklı tuttuğunu belirtti.