Sultanlar Ligi Temsilcilerine Muratpaşa’dan Moral Ziyareti

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Sultanlar Ligi’nde Antalya’yı temsil etmeye hazırlanan Muratpaşa Belediyesi Sigorta Shop kadın voleybol takımının antrenmanına konuk oldu. ANTALYA (İGFA) – Muratpaşa …

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Sultanlar Ligi’nde Antalya’yı temsil etmeye hazırlanan Muratpaşa Belediyesi Sigorta Shop kadın voleybol takımının antrenmanına konuk oldu.

ANTALYA (İGFA) – Muratpaşa Belediyesi Sigorta Shop kadın voleybol takımı, Antalya’yı Sultanlar Ligi gibi dünyanın önde gelen voleybol liglerinde temsil etme görevini üstlendi ve yeni sezonun hazırlıklarını sürdürüyor. Başkan Uysal, Muratpaşa Belediyesi’nin Sultanları’nın yoğun geçen antrenmanını, yenilenen Süleyman Evcilmen Spor Salonu’nda ziyaret etti.

Uysal, antrenmana tatlı bir sürprizle, bir tepsi baklava getirdi ve Antalya’nın lige büyük bir heyecanla hazırlandığını belirtti. “Gözümüz kulağımız sizde” ifadesini kullanan Başkan, takımı yakından izlediğini ifade etti. Başantrenör Gökhan Çokşen, AXA OYAK Kupası Voleybol’da takımın başarısını aktardı ve “Önümüzdeki 10 gün içinde 3 önemli maça çıkacağız. Sezonu iyi bir şekilde başlatmak istiyoruz. Hiç sakatlık olmadan, oyuncularımızın motivasyonu yüksek, antrenmanlara devam ediyoruz” dedi.

Muratpaşa Belediyesi’nin Sultanları, Sultanlar Ligi’ndeki ilk maçını 14 Ekim’de deplasmanda Çukurova Belediyesi ile yapacak. Muratpaşa Sigorta Shop ın ev sahipliği yapacağı ilk maç 18 Ekim’de olacak. Bu maçta rakipleri Nilüfer Belediyesi olacak. Muratpaşa Belediyesi Sigorta Shop, daha sonra 21 Ekim’de Sarıyer Belediyesi ile İstanbul’da karşı karşıya gelecek.