Survivor Nagihan diskalifiye mi oldu? Elendi mi

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2024 All Star, 6 Şubat 2024 Salı akşamı 27. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Survivor All Star 2024’te Nagihan ve …

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2024 All Star, 6 Şubat 2024 Salı akşamı 27. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Survivor All Star 2024’te Nagihan ve Aleyna arasındaki gerginlik adaya bomba gibi düştü! Nagihan’ın sert müdahalesi ve Acun Ilıcalı’nın öfkesiyle olaylar karıştı. Peki, Survivor Nagihan diskalifiye mi oldu? Ayrıntılar ve Nagihan Karadere’nin kariyeri haberimizde!

Haftanın Son Dokunulmazlık Oyunu ve Gerilim!

Yeni bölümde haftanın son dokunulmazlık oyunu gerçekleşti. Oyun alanında tansiyon bir an olsun düşmedi. Mustafa Kemal, haftaya olaylı bir şekilde başladı ve Yunus Emre ile Poyraz arasındaki gerilim yükseldi. Son konseyde ise Mustafa Kemal ve Merve’nin arasındaki gerginlik Yunus Emre’nin müdahalesiyle daha da büyüdü. Mustafa Kemal, Nefise ve Nagihan, sert sözlerle oyunda olmayacaklarını belirtti. Aleyna ve Nefise arasındaki tartışma ise ortamı iyice gerdi.

NAGİHAN VE ALEYNA ARASINDA GERGİN DİYALOG!

Nagihan, Aleyna’ya “Bütün erkekleri dolduruyorsun” dedi. Aleyna ise “Neyi dolduruyorum, takımı ilk satan sensin” şeklinde karşılık verdi. Yaşanan diğer bir olayda, Nagihan’ın Aleyna’ya yönelik sert müdahalesi dikkat çekti. Nagihan, Aleyna’yı sert bir şekilde iterek gerginliği tırmandırdı.

Acun Ilıcalı’dan Sert Tepki!

Acun Ilıcalı, Nagihan’ın hareketi karşısında öfkelendi. Ilıcalı, yarışmacılara hitaben, “Sizin hakkınızda kimse konuşamaz mı? Her gün olay çıkarıyorsunuz kız ağlayarak gitti şimdi. Siz ne istiyorsunuz? Kaos mu istiyorsunuz, kendinizden başka bir şeyi düşünemiyor musunuz?” şeklinde sert sözler sarf etti. Ancak konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama gelmedi ve Nagihan’ın diskalifiye olup olmadığı, ada konseyinde belli olacak.

NAGİHAN KARADERE: BAŞARILI BİR SPORCU VE SURVİVOR’DA İKİNCİ KEZ!

Nagihan Karadere, 27 Aralık 1984 doğumlu kısa mesafe ve engelli koşucusudur. 400m engelli branşında 56sn altında koşan ilk ve tek kadın atlettir. Fenerbahçe’nin yetiştirdiği başarılı sporcu, Balkan oyunları, Avrupa Atletizm Şampiyonası ve Üniversite oyunlarında toplamda 3 altın, 4 gümüş ve 3 bronz madalya kazanmıştır.

Nagihan Karadere’nin Başarıları

  • 13-14 Eylül 2003’te Köstence’de düzenlenen Balkan Gençler Atletizm Şampiyonası’nda 400 metre branşında altın madalya kazandı.
  • 2011 Dünya Üniversite Yaz Oyunları’nda 4×400 metre bayrak yarışında gümüş, 400 metre engelli yarışında bronz madalya kazandı.
  • 2012 Yaz Olimpiyatları’nda atletizm 400 metre engelli seçmelerine katıldı, ancak hatalı çıkış yapınca yarış dışı kaldı.

Acun Ilıcalı, Nagihan’a hitaben, “Olmadı sinirine yenik düştün, kendin dayanamadın. Her dakika olay çıkaracaksın, biz de Nagihan tamam mı diyeceğiz. Öyle mi hayal ettin kafanda.” şeklinde konuştu. Konuyla ilgili resmi açıklama henüz yapılmadı ve Nagihan’ın Survivor’dan diskalifiye edilip edilmediği ada konseyinde netlik kazanacak.