Survivor Nagihan Sahra kavga görüntüleri izle 2024 TV8

tv8 Survivor Nagihan Sahra kavga görüntüleri izle 2024 Survivor All Star’da haftanın ilk dokunulmazlık mücadelesi sona erdi ve 1. eleme adayı belli oldu. TV8 ekranlarında …

tv8 Survivor Nagihan Sahra kavga görüntüleri izle 2024 Survivor All Star’da haftanın ilk dokunulmazlık mücadelesi sona erdi ve 1. eleme adayı belli oldu. TV8 ekranlarında yayınlanan program, yarışmacıların arasındaki çekişmeli dokunulmazlık oyunuyla dolu bir haftaya başladı. İşte haftanın ilk dokunulmazlık oyununun sonuçları ve yaşananlar:

Mavi Takım, Dokunulmazlık Oyununu Kazandı

Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan takım mavi takım oldu. Rakip kırmızı takım ise konsey toplantısında, adadan ayrılmasını istedikleri yarışmacılar için oylarını kullandı. Yapılan oylama sonucunda, Kardeniz 6 oy alarak haftanın ilk eleme adayı oldu.

Avantaj Oyununda Mavi Takımın Üstünlüğü

Önceki günkü avantaj oyununda Begüm ve Merve arasında çekişmeli bir mücadele yaşandı ve bu mücadeleyi mavi takım kazandı. Ardından bayrak yarışında ise mavi takımın 12-6’lık üstünlüğüyle dokunulmazlık oyununu 2-0 kazandı.

Sahra ve Nagihan Arasındaki Gerginlik

Programın dikkat çeken bir diğer olayı, Acun Ilıcalı’nın konseyde yaptığı açıklamaydı. Ilıcalı, Sahra ve Nagihan arasındaki tartışmanın hakaret içerdiğini belirterek, görüntüleri yayınlamama kararı aldıklarını ifade etti. Konuyla ilgili olarak Nagihan’ın savunmasının ve Acun Ilıcalı’nın kararının yeni bölümde netleşeceği bekleniyor.

Survivor All Star’da haftanın ilk dokunulmazlık oyununun sonuçları belli oldu. Mavi takımın zaferi, haftanın ilk eleme adayını belirledi. Ayrıca Sahra ve Nagihan arasındaki gerginlik de dikkat çekti.