TOFAŞ, dijital medya sponsorluğunu güncelledi

Önde gelen Bursa kodlama ve uygulama geliştirme firmalarından biri olan Kuark Dijital ile TOFAŞ Spor Kulübü ‘dijital medya’ sponsorluk sözleşmesini yeniledi. BURSA (İGFA) – Türkiye …

Önde gelen Bursa kodlama ve uygulama geliştirme firmalarından biri olan Kuark Dijital ile TOFAŞ Spor Kulübü ‘dijital medya’ sponsorluk sözleşmesini yeniledi.

BURSA (İGFA) – Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nin ekiplerinden biri olan TOFAŞ, Kuark Dijital ile olan dijital çözüm ortaklığı sponsorluk anlaşmasını yenilemiştir.

Kuark Dijital, 2014 yılından bu yana kulübün ‘dijital medya’ sponsorudur ve yeni anlaşma Mustafa V. Koç Spor Tesisleri’nde TOFAŞ Spor Kulübü Genel Menajeri Tolga Öngören ve Kuark Dijital’in kurucu ortakları Mustafa Bahadır Şahin ve Neşet Demir’in katılımıyla imzalandı.

Genel Menajer Tolga Öngören, TOFAŞ Spor Kulübü’nün dijital alanda sürekli yeniliklere ve gelişime açık olduklarını belirtirken, bu alanda yıllardır destek veren Kuark Dijital’e teşekkürlerini iletti. Türk basketbolunun köklü kulüplerinden biri olan TOFAŞ’a çözüm ortaklığı yapmaktan duydukları memnuniyeti dile getiren Kuark Dijital’in kurucu ortağı Mustafa Bahadır Şahin, “Kulübümüzün daha geniş bir basketbol sever kitlesine ulaşması için resmi web sitemiz ve mobil uygulamalarımızda yenilikler yapmaya devam edeceğiz.” diye belirtti.