Trump’ın Medya Danışmanı’ndan Türk-Amerikan Topluluğuna Çağrı

Eski ABD Başkanı Donald Trump’ın Seçim çalışmalarını yürütmeye başladığı ve Medya Danışmanı Melih Göğebakan’ın Amerika’nın geleceği adına atmış oldukları kararlı adımları duyurduğu belirtildi. ABD Başkanlık …

Eski ABD Başkanı Donald Trump’ın Seçim çalışmalarını yürütmeye başladığı ve Medya Danışmanı Melih Göğebakan’ın Amerika’nın geleceği adına atmış oldukları kararlı adımları duyurduğu belirtildi.

ABD Başkanlık seçimine aday olan ve çalışmalara başlamış olan eski Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump’ın Medya Danışmanı Melih Göğebakan, bir yazılı açıklama yapılmasını sağladı.

Göğebakan’ın Amerika’nın geleceği ve vatandaşların refahı için atılan adımlar hakkında bilgilendirme yaptığı ve bu doğrultuda Türk-Amerikan topluluğuna seslendiği ifade edildi.

Türk-Amerikan topluluğuna destek için başvurduklarını ifade eden Göğebakan’ın açıklamasında, “Bugünün Amerika’sı ve vatandaşların refahını artırmak için kararlı adımları bilgilendirmek amacıyla, Amerika’da yaşayan Türk topluluğunu bilgilendirmeye yönelik adımlarımızı vurgulamaktan memnuniyet duyarım. Bizler, Amerika’daki Türk topluluğuna, onların çıkarları için hizmet verme ve daha güçlü bir yarını hedefleme amacıyla, ara vermeden çalışmalarımıza devam ediyoruz. Amerika’ya daha güvenli, daha refah ve daha adil bir patika çizmeye çalışmak için, her birimiz elimizden geleni yapıyoruz. Sn. Trump döneminde gerçekleştirdiğimiz ekonomik reformlar ve güvenlik politikaları, Amerika’da yaşayan Türk bireyler üzerinde olumlu bir etki bırakmaya devam edecek; Türk topluluğu iş sektöründe gerçekleştirdiğimiz projelerle, Amerika’nın her yerinde olumlu değişimler yaşanacak” dedi.