Türkü Türkü Türkiye’m konseri Antalyalıları çoşturdu

Antalya Büyükşehir Belediyesi İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı Türk Halk Müziği İcra Heyeti ve Halk Oyunları Bölümü muhteşem bir konser verdi. “Türkü Türkü Türkiye’m” konserinde icra …

Antalya Büyükşehir Belediyesi İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı Türk Halk Müziği İcra Heyeti ve Halk Oyunları Bölümü muhteşem bir konser verdi. “Türkü Türkü Türkiye’m” konserinde icra heyetine katılan yeni sesler ilk kez sahne almanın heyecanını yaşarken, müzikseverler türkü dolu bir gece yaşadı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı, “Türkü Türkü Türkiye’m Yeni Sesler” konseriyle türkü dolu bir gece daha düzenledi. Türkiye’nin her yöresinden türkülerin seslendirildiği gecede icra heyetine katılan yeni sesler de sahne aldı.

Türküler Halaylarla Karıştı

Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen konserde Şef Yiğit Aktı yönetiminde sahne alan icra heyeti solo ve koro şarkılar seslendirdi. İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı Halk Oyunları Bölümü de danslarıyla konsere renk kattı. Halk oyunları ekibi konseri izlemeye gelen vatandaşlarla birlikte sahne önünde halay çekti. Konsere katılan müzikseverler türkü dolu bir gece yaşadı.