Vodafone Business’tan depremzede işletmelere teknolojik destek

Depremin etkisi altındaki iş dünyasına teknolojik yardım. Dijital dönüşüme öncülük eden vizyonla hareket eden Vodafone Business, Destek Kiti ile OHAL ilan edilen Adana, Adıyaman, Diyarbakır, …

Depremin etkisi altındaki iş dünyasına teknolojik yardım. Dijital dönüşüme öncülük eden vizyonla hareket eden Vodafone Business, Destek Kiti ile OHAL ilan edilen Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Kilis, Malatya, Osmaniye, Şanlıurfa ve Elazığ da dahil olmak üzere, 11 sarsıntıdan zarar gören ildeki kuruluşların işleyişlerini yeniden canlandırmasına imkan tanıyacak.

Bulut hesaplama, Veri İkmal-Yedekleme ve Radyo iletişimi gibi teknolojik yaklaşımları en sofistike şekilde sunan Vodafone Business, kuruluşların altyapı ve yedekleme taleplerini 6 ay boyunca maliyetsiz, 18 ay süresince avantajlı fiyatlarla karşılıyor.

Vodafone Türkiye’nin İcra Komitesi Başkan Yardımcısı Özlem Kestioğlu, deprem felaketinin izlerini bir araya gelerek iyileştirmek adına tüm enerjileriyle çaba sarf ettiklerini ifade etti.

“Sunmuş olduğumuz Destek Kiti ile Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Kilis, Malatya, Osmaniye, Şanlıurfa ve Elazığ’daki 11 ildeki deprem trajedisinden etkilenmiş işletmelerin altyapı ve yedekleme gereksinimlerini ele alıyoruz” şeklinde konuşan Kestioğlu, “Bu 11 ilde faaliyet gösteren işletmeler Türkiye ekonomisinde kıymetli bir konumda bulunuyor. İşletmelerin yakın gelecekte elde edeceği verimlilik ivmesi ve performans artışları, ülkemizin ekonomik ilerleyişinde belirleyici bir faktör olacak. Vodafone Business olarak, tüm kapasitemizi seferber ediyor ve en üstün hizmeti sunma taahhüdümüzü sürdürüyoruz.” şeklinde belirtti.